O mně
Jsem absolventem oboru Krajinné inženýrství, od ukončení studií pracuji 7 let jako projektant. V projekční kanceláři jsem dokončil coby hlavní inženýr projektu (HIP) více než 2 desítky zakázek, jejichž hodnota při realizaci dosahuje čtvrt miliardy korun. Na zakázkách jsem se podílel ve fázi od cenových nabídek, přes zpracování projektové dokumentace ve všech stupních, až po výkon autorského dozoru a kolaudace stavby.


Programování se věnuji 11 let. Znalosti výpočetní techniky jsem prohloubil na magisterském studijním programu Environmentální modelování, který byl zaměřen na využitý IT v oblasti životního prostředí nebo krajinného inženýrství.Programování je pro mě zábavou a vývoj informačních systémů u mně kloubí znalosti oboru projekce a postupu při práci se zakázkami s vývojem softwaru.


Efektivní řízení projektů


O zefektivnění procesu řízení projektů a řízení firem se zajímám 4 roky. Prostředkem k dosažení zefektivnění podnikových procesů bylo vyvinutí vlastního softwaru, který nyní úspěšně pomáhá v řízení podníků již 2 roky.


Řada aktuálních systémů nabízí spíše databázování dat, přičemž analýza a získání potřebných údajů v rozhodovacím procesů zůstává opět na uživateli softwaru. Systém od SW3 reaguje na potřebu analýzy databázovaných dat a vedle ukládání dat se soustředí hlavně na jejich zpracování a vytváření výstupů na základě jejich rozboru.


Software byl vytvářen při znalosti potřeb managementu firem, které pracují s dlouhodobými zakázkami a potřebují mít přehled o zakázkách, aby bylo možné provádět rychlá manažerská rozhodnutí na základě přehledných výstupů.